Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla
      Tıkla
ANASAYFA AMAÇ ÇALIŞILAN YOLLAR KAPALI YOLLAR YOL DURUMU HAVA DURUMU GENEL AKADEMİK ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM TÜRKÇE ENGLISH
GENEL BİLGİLER: Yola Tanımları ; Yol Uzunlukları ; Necatibey Metro İstasyonu ;  Marmaray Projesi ; Wonderland Eurasia-Ankapark ; Ard Germe (Post Tension) ; İzmit Körfez Geçişi Osmangazi Köprüsü ; Malazgirt Bulvarı ; Yavuz Sultan Selim Köprüsü Betonarme ve Çelik İmalatlar ; Avrasya Tüneli ; Kanal İstanbul ; Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ATG ; Ankara Panoramik Fotoğraflar ; Tünel Delme Makinesi TBM ; Batıkent-Sincan Metrosu ; Kızılay-Çayyolu Metrosu ; İstanbul Üç Katlı Büyük Tüneli ; Yenimahalle-Telsizler-Şentepe Teleferik Hattı ; Atatürk Kültür Merkezi-Kızılay Metro Hattı ; Çanakkale Boğazı Köprüsü ; Karayolu Güvenliği ve Bileşenleri ; ULUSAL LİTERATÜRDE YAYIMLANMIŞ YAZILARIM ; Ankara Keçiören Metrosu ; Kızılay-Dikmen-TRT Metro Hattı Önerisi ; Ankara Haberleri ; İstanbul Haberleri ; İstanbul Çamlıca TV Vericileri Kulesi ; Kamu Yönetiminde Kifayetsiz Muhterislik ; Ankara Harikalar Diyarı ; Yusufeli Barajı ve HES ; İstanbul Atatürk Kültür Merkezi ; Ankara Atakule ; Mogan Park ; Camiler ; Karız Kanalları - Çin ; Köşem Yazıları-1 ; Kömürhan Köprüsü ; Söğütözü Yeraltı Otoparkı ; AŞTİ-Bağlıca-Yapracık Yolu ; Anıtkabir ; Köşem Yazıları-2 ; Galataport ; Akkuyu Nükleer Güç Santralı ; Köşem Yazıları-3 ; Misafir Yazarlar ; Köşem Yazıları-4 ; EVLİLİK nasıl yaşar ve yaşatılır ; Köşem Yazıları-5 ; Köşem Yazıları-6 ; GENEL BİLGİLER
AKADEMİK ÇALIŞMALARIM: KONFOR ESASLI GÜZERGAH ANALİZİ ; TÜRKİYE KARAYOLLARININ GELECEĞİNDE AVRUPA BİRLİĞİ ETKİSİ ; YOL DURUMU YÖNETİM SİSTEMİ ; YOL DURUMU HABER KUŞAĞI ; OTOYOL YÜZEY SUYU DRENAJI ; AVRUPA ÜLKELERİNDEKİ TÜNEL GÜVENLİĞİ MEVZUAT DÜZENLEMELERİ VE UYGULAMALARI ; KARAYOLU TÜNELLERİNİN SINIFLANDIRILMASI ; KARAYOLU ALTYAPISI GÜVENLİK YÖNETİMİ SİSTEMİNİN BİLEŞENLERİ ; KARAYOLU AĞI İÇİN GÜVENLİK TEFTİŞİ GEREKLİLİKLERİ VE UYGULAMALARI ; KARAYOLU ALTYAPISI GÜVENLİĞİ YÖNETMELİĞİ :  AKADEMİK ÇALIŞMALARIM KÖŞEM YAZILARIM : SANAL DÜNYA ; METAVERSE ; SANAL ; EZİK ; YAPRAK ; GERÇEK ; BALON ; ANLAŞILMAK ; ANLAMAK ; SELAM ; HASET ; İBRET ; ÖVÜNÇ ; KIYTIRIK ; DÖNGÜ ; RİSK ; KİBİR ; ISRAR ; GIPTA ; TEMEL ; ZEMİN ; HASRET ; SEVİYE ; HEDEF ; ZIRVA ; ZEKA VE AKIL ; İYİ Kİ ; KEŞKE ; YETER ; İLHAM ; VEFA ; FARK ; HAFIZA ; HİÇ ; HAYAL ; SONSUZLUK ; VERİM ; MENFAAT ; KÖSTEK ; BUGÜN NE YAPTIN ; İNSAF ; GÜÇ ; HAKİMİYET ; YASAK ; AHESTE ; DERS ; BUGÜN NE İÇİN ; ÇAĞRIŞIM ; DUA ; ADALET ; SAĞLIK ; HIRS ; KIZMAK ; TECRÜBE ; DENGE ; YÖNETİŞİM ; ÇAN EĞRİSİ ; MERAK ; BEKLENTİ ; ÇALIŞMA AHLÂKI ; MESLEK AHLÂKI ; ÇARE ; DESTEK ; KATKI ; MERHAMET ; SABIR ; KISKANÇLIK ; BEKLEMEK ; GÜN : PLANLAMA ; BÜYÜKLENMEK ; İNANÇ VE İMAN ; ZALİM VE MAZLUM ; TEK YÜZLÜLÜK VE ÇOK YÜZLÜLÜK ; YANLIŞ VE YALAN ; BAKMAK VE GÖRMEK ; ÖĞRENMEK ;  ÖĞRETMEK ; PAYLAŞMAK ; KONUŞMAK VE YAZMAK ; KÖŞEM YAZILARIM
Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla
GENEL BİLGİLER
 
Copyright ©2009 Mehmet Gürsoy
Tıkla
Ankara Atatürk Kültür Merkezi-Kızılay Metrosu (03.01.2023-10.51.28)

ANKARA; Atatürk Kültür Merkezi-Kızılay Metrosu

  

06.12.2021 Zafer Park Şaftının kapatılması. Metro Tüneli tamamlanmış olup ikmal amaçlı kullanılan şaft kapatıldı, ancak içi doldurulmadı. Üstte hava girişi için bir bölüm bırakıldı. 

   

19.01.2021 GAR İstasyonu

    

  

19.01.2021 Zafer Parktaki Şaft 

   

03.01.2023 Keçiören Metrosunun Kızılay İstasyonundan Kızılay-Çayyolu Metro Katına Geçiş

   

27.12.2022 Kızılay İstasyonu Tamamlandı

  

Kuyruk Tüneli Başlangıcındaki Havalandırma Yapısı

  

 09.06.2020 Kızılay İstasyonu

   


09.06.2020 Zafer Parktaki Şaft

 


12.05.2020 Kızılay İstasyonu

Resimde görüldüğü gibi Tünel Tipi İstasyon olarak yapılacak. İstasyonun bulunacağı tüm alan kazılmayacak, sadece şaftlar açılarak istasyon kotuna inilecek ve tünel açılacak. Böylece, sadece çalışma alanları araç ve yaya trafiğine kapatılacak. Minibüs durakları şimdilik kalacak, ancak proje sonunda durakların bulunduğu alandan istasyona giriş olacağından minibüs durakları kaldırılacak.

Not: Daha önceki projede açık kazı yapılacağı ve minibüs duraklarının ara katlarda olacağı açıklanmıştı. Bu projeden vazgeçilmiş.

   


24.01.2020 Adliye İstasyonu

Tünel Delme Makinesinin istasyon yapısına gireceği ayna çizili olarak görünüyor. Makinenin devam edeceği betonarme platformun yapımı devam ediyor. Platform, aynı zamanda, metro raylarının da döşeneceği altyapıyı oluşturuyor.

21.09.2019 Gar İstasyonu

30.06.2019

Metro hattının Kızılay istasyonuna giriş güzergahı zemin üzerine işaretlenmiş. İstasyon yapısı Güvenpark kenarında bulunan minibüs duraklarının da olduğu yaklaşık 200 m uzunluğundaki kesimde ve 35 m derinliğinde yapılacak. 

Sağ Hat                                                 Sol Hat

   

25.03.2019

Keçiören-Atatürk Kültür Merkezi (AKM) arasındaki metro hattı 3,3 km daha uzatılarak Kızılaya bağlanmasına yönelik metro çalışmaları başladı. Buna göre, Ankara Yüksek Hızlı Tren Garının karşısına GAR İSTASYONU yapılıyor, Ankara Adliyesinin batı tarafındaki bölüme ADLİYE İSTASYONU inşa ediliyor.

Tünel Delme Makinesi (TBM) ile açılan tünellerin bir tüpü Adliye istasyonuna kadar açılmış. İstasyon binasında tren kotu -40 m olarak söylendi. 

GAR İSTASYONU (Ankaray Maltepe İstasyonuna yaya alt geçidi ile bağlantı sağlanıyor)

  

ADLİYE İSTASYONU

 

Adliye İstasyonundan sonraki güzergah; Celal Bayar bulvarı altından ve binaların altından geçerek Strazburg Caddesini kesiyor. Buradan tamamen binaların altından Zafer parkın içinden (eski Danıştay binası yeni Yüksek Seçim Kurulu binası önü) Kızılayda Güvenpark kenarındaki Minibüs duraklarının olduğu yere yapılacak istasyonda sona eriyor.

  

Zafer Park Şaft; derinlik 35 m

Araştırmalarıma göre yapımı devam eden Metro güzergahını aşağıda bulabilirsiniz.

YORUM: Proje, çok fazla zorlanılmış. Özellikle Celal Bayar Bulvarı ile Güvenpark arası tamamen binaların altından geçiyor. 20 binanın etkilendiği ve bunlardan sadece ikisinin yeterli dayanıma sahip olduğunu öğrendim. Yeraltı suyunun da çok yakın olduğu bu kesimde çalışmak kolay görünmüyor. Güvenparktaki istasyonun yapımı çok zor ve zaman alıcı. Bu bölge en az  üç yıl trafiğe kapatılacak.  Bunun yerine aşağıda önerdiğim güzergah çok daha yapılabilirdi. son istasyon İzmir Caddesi içine yapılabilirdi ve hattın Dikmene doğru devam ettirilme imkanı da vardı.

Keçiören-Atatürk Kültür Merkezi (AKM) arasındaki metro hattı 05 Ocak 2017 tarihinde açılarak hizmet vermeye başladı. Çok zor bir güzergah olduğunu gittim-gördüm ve her istasyonun fotolarını paylaştım. Emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.

30.04.2018

Keçiören-Atatürk Kültür Merkezi (AKM) arasındaki metro hattı 3,3 km daha uzatılarak Kızılaya bağlanacak. Çalışmalar başladı. Ancak hattın güzergahına henüz internet ortamında erişilemiyor.

Mayıs 2015 tarihindeki ÖNERİ GÜZERGAH çalışmamı revize ederek aşağıda sunuyorum.

Buna göre, 

GAR istasyonu, Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı ile Ankaray Maltepe İstasyonu arasında, Sanayi Bakanlığının arkasındaki alana yapılacak. Şantiyesi kuruluyor.

ADLİYE istasyonu, Gazi Mühendislik Mimarlık Fakültesi ile Toros sokak arasına, eski havagazı fabrikasının bulunduğu alanın bir bölümüne yapılacak.

KIZILAY istasyonun ise, İzmir caddesi içine yapılacağını Mayıs 2015 tarihinde ifade etmişim. Çalışmalarıma göre yine İzmir caddesinde yapılacağını ısrarla söylüyorum. Çünkü başka yer yok. Güven parka yapılmasında çok büyük zorluklar var. Üstelik Atatürk bulvarında geçebileceği yer yok. Hem Sıhhıye istasyonu hem Kızılay istasyonu bunu imkansız yapıyor. Tek yer İzmir caddesi, istasyon Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ile Kocabeyoğlu pasajı arasındaki bölümde yer alacak diyorum. 

Bu günlerde (Nisan 2018) İzmir caddesinde bir çalışma var, zemindeki parke taşlarını söküyorlar, Büyükşehir Belediyesi "meydan düzenlemesi" pankartı asmış?, ancak 40 metreye kadar sondaj yapan bir makine de çalışıyor.    


Önceki Bilgiler:

Bakanlar Kurulunca, hattın Kızılaya kadar aktarmasız devam etmesi kararlaştırıldı. Buna göre, AKM-Kızılay metro hattı tümüyle yeraltında, metro standartlarında projelendirildi. 3,3 km ve 3 istasyondan oluşuyor. Hat, GAR istasyonunda YHT ile, ADLİYE istasyonunda ise Belediye tarafından planlanan raylı sistem, teleferik ve otobüs ana aktarma istasyonu ile, KIZILAY istasyonunda ise Çayyolu-Batıkent ve Dikimevi-AŞTİ-Söğütözü Ankaray ortak istasyonu ile entegrasyon sağlayacak.

Proje güzergahı 27.05.2015 itibariyle henüz yayımlanmadı, yapılaşmanın yoğun olması nedeniyle özellikle Kızılaya girişin nasıl olacağını şahsen çok merak ediyorum.

Taslak çalışmamı aşağıda sunuyorum.

Buna göre,

GAR metro istasyonunu, mevcut Ankara garının 1 ve 2 nolu peronlarının altına yapıp, tamamlandıktan sonra tren hatlarını yeniden monte ederek bugünkü haline getiriyorum.

ADLİYE metro istasyonunu, Celal Bayar Bulvarı ve Demiryolu hattını verev kesecek şekilde yeraltında yaparak, tamamlandıktan sonra bugünkü durumunu yeniden oluşturuyorum. Adliye ve Sıhhıye tarafına yaya çıkışları yaparak yaya hareketini de sağlıyorum.

KIZILAY metro istasyonunu, İzmir caddesinin Atatürk bulvarına paralel olan kısmında, yeraltında yaparak, tamamlandıktan sonra bugünkü haline geri getirilmesini sağlıyorum. 

Necatibey caddesi civarı çok sıkıntılı görünüyor. Üç alternatif gösterdim, ancak, binaların altından geçmeden bu kesim aşılamıyor. Minimum kurb yarıçapını 130 m olarak aldım.

Başlangıçta söylemiştim, TASLAK diye.

12.09.2015 Atatürk Kültür Merkezi İstasyonunun devamı

 

 

 

72 : ARÇELİK LEYDİ 170 Bulaşık Makinesi ( 20.04.2023 )
71 : TÜRK ( 15.12.2022 )
70 : KÖŞEM Yazıları-6 ( 03.04.2022 )
69 : KÖŞEM Yazıları-5 ( 27.11.2021 )
68 : EVLİLİK; nasıl yaşar ve yaşatılır ( 20.06.2021 )
67 : KÖŞEM Yazıları-4 ( 22.08.2021 )
66 : Misafir Yazarlar ( 23.06.2020 )
65 : KÖŞEM Yazıları-3 ( 22.08.2021 )
64 : AKKUYU Nükleer Güç Santralı ( 31.05.2023 )
63 : GALATAPORT - İstanbul ( 28.11.2022 )
62 : KÖŞEM Yazıları-2 ( 19.11.2021 )
61 : MANAVLAR-Anadoluya ilk yerleşen Türkler ( 28.11.2019 )
60 : ANITKABİR - Ankara ( 23.10.2019 )
59 : AŞTİ-Bağlıca-Yapracık Yolu ( 17.10.2019 )
58 : Söğütözü Yeraltı Otoparkı ( 17.10.2019 )
57 : Kömürhan Köprüsü ( 08.10.2019 )
56 : Köşem Yazıları KAYAN YAZI Metni ( 25.03.2022 )
55 : KÖŞEM Yazıları-1 ( 04.11.2021 )
54 : Karız Kanalları - Çin ( 14.06.2019 )
53 : Camiler ( 11.09.2019 )
52 : Akademik Çalışmalar Kayan Yazı Metni ( 13.12.2019 )
51 : Genel Bilgi Kayan Yazı Metni ( 03.04.2022 )
50 : Mogan Park - Gölbaşı / Ankara ( 08.04.2019 )
49 : Atakule- Ankara ( 12.04.2019 )
48 : Atatürk Kültür Merkezi - İstanbul ( 21.01.2021 )
47 : Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santralı - Artvin ( 06.06.2022 )
46 : Harikalar Diyarı ( 02.04.2019 )
45 : Kamu Yönetiminde Dunning-Kruger (Kifayetsiz Muhterislik) ( 20.03.2019 )
44 : KAPALI YOLLAR Kayan Yazı Metni ( 16.12.2022 )
43 : İstanbul Çamlıca Televizyon Vericileri Kulesi ( 22.05.2021 )
42 : İSTANBUL HABERLERİ ( 25.04.2019 )
41 : ANKARA HABERLERİ ( 11.11.2019 )
40 : Kızılay-Dikmen-TRT Metro Hattı Önerisi ( 04.12.2021 )
39 : Ankara Keçiören Metrosu ( 24.04.2023 )
38 : Ulusal Literatürde Yayımlanan Yazılarım ( 17.12.2018 )
37 : Karayolu Güvenliği ( 01.08.2018 )
36 : Çanakkale Boğazı Geçişi (ÇANAKKALE 1915 Köprüsü) ( 07.04.2022 )
35 : Ankara Atatürk Kültür Merkezi-Kızılay Metrosu ( 03.01.2023 )
34 : İstanbul Boğazı Yavuz Sultan Selim Köprüsü - Çelik İmalatlar ( 09.05.2018 )
33 : Ankara Yenimahalle-Telsizler-Şentepe Teleferik Hattı ( 02.10.2019 )
32 : İstanbul 3 Katlı Büyük Tüneli ( 26.05.2023 )
31 : Eyfel Kulesi - Paris/FRANSA ( 12.11.2014 )
30 : Ankara-Eskişehir-İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) ( 27.08.2014 )
29 : Kızılay-Çayyolu Metrosu (Ankara) ( 28.10.2019 )
28 : Batıkent-Sincan Metrosu (Ankara) ( 26.02.2019 )
27 : Tünel Delme Makinesi TBM ( 11.02.2019 )
26 : Ankara Panoramik Fotoğrafları ( 11.11.2019 )
25 : Dünya Metroları ( 30.09.2013 )
24 : SPONSORLAR LİSTESİ ( 10.03.2015 )
23 : Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ( 19.10.2020 )
22 : Kanal İstanbul ( 28.10.2019 )
21 : AVRASYA Tüneli ve Bağlantı Yolları (Kazlıçeşme-Göztepe) İstanbul ( 13.03.2021 )
20 : Ankara Kızılay-Yaşamkent Metrosu Önerisi ( 11.05.2018 )
19 : Amaç ve Teşekkür ( 13.05.2020 )
18 : İstanbul Boğazı Yavuz Sultan Selim Köprüsü - Betonarme İmalatlar ( 09.05.2018 )
17 : Eskişehir Yolu-Konya Yolu Bağlantısı: 1071 Malazgirt Bulvarı ( 12.04.2014 )
16 : Kişilik Testi ( 11.04.2013 )
15 : İzmit Körfezi Geçişi Köprüsü (OSMAN GAZİ Köprüsü) ( 12.12.2019 )
14 : Post Tension-Ard Germe ( 10.09.2019 )
13 : WONDERLAND EURASIA (ANKAPARK) ( 11.04.2019 )
12 : Marmaray Projesi ( 29.11.2019 )
11 : Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Metro İstasyonuı-Ankara ( 08.01.2017 )
10 : Mühendislerin Mutluluk Eğrisi ( 19.04.2022 )
9 : Necatibey Metro İstasyonu - Ankara ( 20.05.2014 )
8 : ESKİŞEHİR ( 14.01.2019 )
7 : Araç Satış İlanı örneği :) ( 08.06.2012 )
6 : Konfor Esaslı Güzergah Analizi : Ankara-Antalya Örneği ( 05.03.2019 )
5 : Depremde Kurtulanlar ( 26.10.2011 )
4 : SES CD.si Oluşturma ( 18.06.2011 )
3 : LAGUNA II ( 06.12.2013 )
2 : Yol Uzunlukları ( 25.03.2014 )
1 : Yol Tanımları ( 03.02.2009 )
 
Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla
Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla
Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla
KAPALI YOLLAR : 16.12.2022 08:49:10 itibarıyla  ; 020-08 ŞİLE-AĞVA (Kabakoz Mevkii) ( 7-15 ) km.leri arası KAPALI ; 59-55 Barbaros-Liman ( 0-5 ) km.leri arası KAPALI ; 33-60 Beşçatal-Sarıkavak (Ulaşım Dereköy-Karacaören-Çatak-Kavak yolları üzerinden sağlanmaktadır.) ( 26-27 ) km.leri arası KAPALI ; 33-66 Anamur-Melleç ( 0-6 ) km.leri arası KAPALI ; 33-58 Silifke-Balandız-Gökbelen-Gülnar ( 8-13 ) km.leri arası KAPALI ; 31-78 Osmaniye Osb-Botaş Tesisleri ( 0-5 ) km.leri arası KAPALI ; 44593 Kozan-Mansurlu (Trafik Marangeçidi -İndirme istikametinden sağlanmaktadır.) ( 50-51 ) km.leri arası KAPALI ; 01-19 Yenice-Ceyhan Ayr.- Yılankale (her gün 21:00-07:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılmaktadır.) ( 1-1 ) km.leri arası KAPALI ; 01-50 Tuzla-Adana (Karagöçer Köprüsü tadilatı nedeniyle) ( 23-27 ) km.leri arası KAPALI ; O-21/34 Tarsus-Adana Otoyol Bağlantı Yolu(Yenice Kavşağı mevki)(Ulaşım diğer bağlantı kollarından sağlanmaktadır.) ( 6-7 ) km.leri arası KAPALI ; 28126 Pozantı-Çamardı (Heyelan nedeniyle ulaşım Fındıklı Köyü güzergahından sağlanmaktadır.) ( 5-9 ) km.leri arası KAPALI ; 12-50 Bingöl-Genç-Ayrım-. Yamaç (Alternatif ulaşım güzergahı; Bingöl İl Özel İdaresi sorumluluğunda bulunan ve Bingöl merkezden ayrılan Yamaç grup Köy yolu kullanılabilir. ( 7-8 ) km.leri arası KAPALI ; 44-58 Malatya Ayr.-Erkenek (Tünel bağlantı yolu) ( 0-5 ) km.leri arası KAPALI ; 44689 Ayrım-Ardanuç-Geçitli (Bülbülan geçidi) ( 33-43 ) km.leri arası KAPALI ; 49-02 Muş-Varto Ayr.- Bulanık ( 0-34 ) km.leri arası KAPALI ; 28672 Elmalı-Korkuteli Ayr.-Kızılcadağ yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım, 350-04 K.K. No.lu Korkuteli - Söğüt Yolu ile 635-03 K.K. No.lu Korkuteli - Elmalı Yolu arasındaki güzergahtan sağlanmaktadır. ( 0-9 ) km.leri arası KAPALI ; 687-02 BAŞLAR-BEYDİĞİN-TAŞAĞIL ( 32-43 ) km.leri arası KAPALI ; 687-02 BAŞLAR-BEYDİĞİN-TAŞAĞIL ( 21-32 ) km.leri arası KAPALI ; 07-33 Alanya-Hadim-Taşkent ( 0-2 ) km.leri arası KAPALI ; 15-25 Burdur-Çeltikçi Ayr.- Ağlasun yolunun 13-16. km.leri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım, 650-12 K.K. No.lu Burdur - Çeltikçi Yolu ile 685-02 K.K. No.lu Isparta - Ağlasun Yolu arasındaki güzergahtan sağlanmaktadır. ( 13-16 ) km.leri arası KAPALI ; 28672 Elmalı-Korkuteli Ayr.-Kızılcadağ yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım, 350-04 K.K. No.lu Korkuteli - Söğüt Yolu ile 635-03 K.K. No.lu Korkuteli - Elmalı Yolu arasındaki güzergahtan sağlanmaktadır. ( 9-17 ) km.leri arası KAPALI ; 43-79 Seyitömer-Bozüyük (Muhtelif kesimlerde meydana gelen derin çatlaklar nedeniyle Kütahya il trafik Komisyonunun 19.08.2022/7 kararıyla yol trafiğe kapatılmıştır.) ( 0-30 ) km.leri arası KAPALI ; 37-81 Küre İlçesi İnebolu Yönü Bağlantısı ( 0-4 ) km.leri arası KAPALI ; 74-50 Kozcağız-Bartın (Kozcağız-1 Köprüsünün yapım çalışması nedeniyle Kozcağız-Bartın istikametinde yapılmış olan servis yolu sel tahribatı nedeniyle trafiğe kapatıldığından, küçük araçlar için Kozcağız-Bartın istikametinde ulaşım Kozcağız-2 köprüsünden sağlanmaktadır.) ( 8-9 ) km.leri arası KAPALI ; 080-02 KARAKURT-HORASAN ( 0-45 ) km.leri arası KAPALI ; 36-57 Ardahan-Kars Kars-selim ( 7-15 ) km.leri arası KAPALI ; 75-51 Yalnızçam-Ardanuç ( 17-30 ) km.leri arası KAPALI
anasayfa | amaç | çalışılan yollar | kapalı yollar | yol durumu | hava durumu | genel | akademik | ziyaretçi defteri | iletişim | ENGLISH | haber-gazete | gezenti rehberi | Ankara'dan | bitkiler dünyası | Marketim .
Whatsapp'ta paylaş Yazdır Yazdır
Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla